Aktuality

Nový rok 2021!

Celý náš BOGI tým, v čele s Bogískem, Vám přeje krásné vánoční svátky, hodně štěstí a zdraví do nového roku. Dětem, aby ježíšek nadělil co nejvíce dárků co si přály, jelikož byly určitě hodné. Moc nás mrzí, že jsme letos nemohli uspořádat BOGI vánoční turnaj, kterým jsme se společně s Vámi vždy loučili s uplynulým rokem . Mrzí nás i to, s jakými omezení probíhají poslední dobou tréninky.Naše vánoční přání tedy je, aby se brzy situace uklidnila a my mohli trénovat naplno i se všemi akcemi. Moc se na Vás těšíme


ONLINE TRÉNINKOVÉ VIDEA


COVID BEZINFEKČNOST

Zde si můžete stáhnout COVID BEZINFEKČNOST, kterou musíte odevzdat při prvním tréninku na BOGI. 


BOGI SUMMER CAMP 2020

Druhý ročník BOGI SUMMER CAMPU, který byl na sedm dní, je úspěšně za námi. Dětem se zde věnoval sedmičlenný tým trenérů, měli jsme výborné sportovní zázemí ve Sportovním středisku Zákupy. Trénovali jsme několik míčových sportů, netradičních sportů, atletiku, gymnastiku a také bojové sporty. Pro děti byli připravovány různé sportovní soutěže a ve večerních hodinách také zábavný program. Samozřejmě nechyběla ani stezka odvahy a dalších plno aktivit v lese. Děkujeme dětem za skvělý týden! Bylo to úžasné.


Vánoční BOGI turnaj

Dne 21. 12. proběhl 1. ročník Vánočního BOGI turnaje v Ústí nad Labem. Jednalo se o dopoledne plné her a soutěží, kde nechyběli děti, rodiče, příbuzní, trenéři ani náš maskot BOGÍSEK. Děti za snahu a své sportovní výkony dostaly odměny a medaile a pod stromečkem na ně čekaly dárečky. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a pomohli s přípravou turnaje. Těšíme se na trénování opět v lednu!