NAŠI TRENÉŘI

Trenér

Mgr. Patrik Zeman

Patrik Zeman, zakladatel BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů se pohybuje od útlého věku a s trénováním dětí, konkrétně s karate, začal v rané dospělosti. Mnoho let se věnuje i sportovním aktivitám fitness jako cvičenec a zároveň jako trenér dospělých, a tudíž má mnoho zkušeností v oblasti didaktiky sportovního tréninku. Čtvrtým rokem vyučuje děti prvního, druhého a třetího stupně na základní škole a gymnáziu. Jeho kladný vztah k dětem ve sportovní i pedagogické sféře je samozřejmý.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenér II. třídy karate

Trenér II. třídy fitness a kulturistiky

Osobní a kondiční trenér sportovních klubů

Trenér v karatistickém oddíle (6 let)

Instruktor lyžování a snowboardingu

Trenér

Mgr. Daniel Příhoda

Daniel Příhoda, pedagog na základní škole, absolvent v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, nadále studuje speciální pedagogiku. Dlouhodobě se věnuje sportu a cvičení kalistheniky v takovém rozsahu, že na téma Kalisthenika vytvořil kvalitní tréninkový plán v rámci své diplomové práce. Můžeme tedy říct, že je odborník, co se sportu a somatologie týče. Mezi výčet jeho aktivit můžeme zařadit i výuku - trénink zdravotního cvičení, které bude především praktikovat při trénování v BOGI SPORTU.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog na ZŠ a SŠ v Žatci

Magisterský titul v oboru tělesná výchovu a sport, UJEP

Osobní a kondiční trenér 

Certifikovaný sportovní masér 

Trenér zdravotního cvičení

Trenér

Mgr. Pavel Caitaml

Pavel Caitaml, pedagog na střední škole, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od 4 let aktivně hraje fotbal, kde prošel fotbalovými týmy, jako jsou FK Ústí nad Labem, ASK Lovosice, TJ Krupka, kde za tyto týmy hrál nejvyšší české fotbalové soutěže. Dlouhodobě se zajímá o problematiku strečinku a kloubní pohyblivosti, kde zhotovil na toto téma jak bakalářskou práci, tak diplomovou. Mimo jiné absolvoval školení první pomoci u dětí a adolescentů v roce 2019. Také se zúčastnil dvoutýdenní zahraniční stáže jako pedagog žáků. Je fotbalový trenér mládeže a dětí. Má rád všechny sporty a dobrý kolektiv s nadšenými sportovci.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog Střední školy obchodu, řemesel, služeb a Základní školy Ústí nad Labem.

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenér fotbalové mládeže a dětí

Trenér

Mgr. Dominik Čermák

Dominik Čermák, absolvent PF UJEP v Ústí nad Labem- Tělesná výchova, sport a společenské vědy. Pedagog na základní škole v Teplicích. Dlouhodobě se věnuji zdravotně orientované zdatnosti a motivaci dětí ke sportovním aktivitám. Od 5 let hraje aktivně fotbal, v mládežnických kategoriích na nejvyšší úrovni.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog základní škole v Teplicích

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenér

Bc. Jiří Chmelan

Jiří Chmelan, pedagog na základní škole v Ústí nad Labem, absolvent bakalářského studia v oboru Geografie/Tělesná výchova na Přírodovědecké fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně a nyní pokračuje v magisterském studiu v oboru Geografie/Tělesná výchova pro střední školy. Již od pěti let aktivně hraje fotbal a futsal, kde si vyzkoušel české i zahraniční soutěže. Dříve se věnoval také volejbalu, atletice či přespolním běhům. Při svém studiu se zajímá o stav zdravotně orientované zdatnosti dětí a na toto téma napsal také svou bakalářskou práci. Zkušenosti s dětmi získal nejen na základní škole, ale hlavně na letních táborech, školách v přírodě či jako trenér fotbalového týmu.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog na základní škole Neštěmická v Ústí nad Labem

Bakalářský titul v oboru Geografie/Tělesná výchova, UJEP

Trenér

Bc. Ondřej Tuček

Ondřej Tuček, pedagog na základní škole,  absolvent bakalářského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od šesti let hraje hokej, šest let působil v dorostenecké hokejové extralize. Momentálně hraje v Národním hokejbale na nejvyšší úrovni. Od 11 let hraje tenis a nyní ho i trénuje. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Bakalařský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Pedagog na Základní škole Anežky České v Ústí nad Labem

Trenér

Jan Vlasák

Jan Vlasák je studentem oboru Tělesná výchova a informatika na Přírodovědecké fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od útlého věku prošel mnoha sporty - nejdéle se věnoval karate dále lyžování, hokeji, tenisu, fotbalu a v 16 letech přešel na méně tradiční sport zde v ČR - na americký fotbal. V posledních letech se rád věnuje sportovním aktivitám, fitness, zdrvému životnímu stylu a výživě. Jan má velice kladný vztah k dětem. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student v oboru tělovýchova a informatika, UJEP

Trenér

Pavel Prchal

Pavel Prchal je studentem 3. ročníku v oboru Anglický jazyk a tělesná výchova. V mládí dělal bicross, karate a hlavně atletiku. V atletice byl ještě jako mladší žák vítězem olympiády dětí a mládeže na 60m překážek s rekordem olympiády. Byl 3. na MČR v dorostu na 200m překážek, dostal se do dorostenecké reprezentace a na mezistátním utkání v Budapešti skončil 4. na 300m překážek. Několikrát byl 4. a 5. na mistrovství ČR jak na vícebojích, tak v solo disciplínách jako je skok o tyči. Má trenérskou licenci na atletiku do staršího žactva. Děti trénuje již 6 let.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student vysoké školy v oboru anglický jazyk a tělesná výchova, UJEP

Trenérská licence atletika

Trenér

Radoslav Miler

Radoslav Miler je zkušený trenér házené od roku 1984 a vlastní nejvyšší trenérskou licenci A z Univerzity Karlovy. Do roku 2000 byl profesionálním hráčem nejen zde v Česku v extralize, ale i v německém Zwönitz. Vzhledem ke svým mnohaletým zkušenostem bude Radoslav nepostradatelným trenérem míčových her a všeobecné sportovní přípravy.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Trenérská licence v házené A, UK

Profesionální hráč házené

Trenér

Ondřej Hrdlička

Ondra Hrdlička, student oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Po dobu 8 let se věnoval karate, a to i závodně. Ondra má mnoho úspěchů na republikové úrovni včetně titulu mistra repubilky karate v kumite ve své váze. Dále se v tomto sportovním odvětví věnoval i trénování dětí a mládeže.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolvent Gymnázia Lovosice

Mistr republiky v karate

Trenér

Radek Provinský

Radek Provinský je studentem v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od dětství hraje házenou, nyní působí v extralize v týmu Lovci Lovosice (bohužel je dočasně indisponován kvůli zraněni). Během svého hráčského působení byl vyhlášen nejlepším hráčem ligy. Ve volném čase hraje basketbal a volejbal. Dále se hodně věnuje kondičnímu cvičení a posilování s vlastní vahou. Ve volném čase rád jezdí na kole, plave a navštěvuje přírodu. V BOGI se bude soustředit především na trénování míčových her.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student oboru tělesná výchova a sport, PF UJEP

Extraligový hráč házené

Trenérka

Mgr. Nicol Wicherová

Nicol Wicherová, pedagožka na základní škole, absolventka magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od útlého věku se věnuje atletice, ve které získala mnoho úspěchů. Při studiu vysoké školy se začala věnovat sportovnímu lezení a boxu. Nicol byla instruktorkou tabaty, fitboxu a kruhového tréninku. Má tedy zkušenosti s vedením tréninku.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Pedagožka na Základní škole v Ústí nad Labem

Instruktorka fitboxu, tabaty a kruhového tréninku

Trenérka

Bc. Tereza Váňová

Tereza Váňová je studentkou oboru Tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně.  Terka se věnuje sportu od mala a dětmi pracuje od svých 18 let. často s nimi jezdí na lyžařské kurzy, školy v přírodě a dělá i českou animátorku. Jejím cílem je ukázat dětem, že sport je zábava předat jim své sportovní zkušenosti. 

Znalosti a vzdělání

Studentka UJEP

Trenérka

Bc. Tereza Dušková

Tereza Dušková je absolventkou bakalářského studia v oboru chemie a biologie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Nyní pokračuje v magisterském studiu v oboru Toxikologie. Od útlého věku prošla mnoha sporty, jako je gymnastika, florbal, sportovni tanec, volejbal, lyžování a plavání. Některým z těchto sportů se věnuje dodnes. Od 16 let jezdí jako instruktorka na letní tábory a působí jako lektorka chemie/matematiky a fyziky v centru vzdělávání pro děti-Ámosíku.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka oboru chemie a biologie na Přf UJEP

Studentka vysoké školy v oboru toxikologie, UJEP

Trenérka

Bc. Simona Semenská

Absolventka oboru Aktivit v přírodě a studentka oboru Sport a zdraví na PF UJEP.

Podstatná část dětství a dospívání patřila sportům, především aerobiku, ve kterém jsem i 6 let působila jako trenérka závodního týmu. Okrajově pak volejbalu, turistice lyžování a tanci. Studium na VŠ mě přivedlo více k přírodě a k lezení, které je do teď moji srdcovkou spolu se surfovaním.

Znalosti a vzdělání

Instruktor aerobiku

Instruktor lezení na umělé stěně

Kurz základu zdravé vyživy s přihlédnutím na sportovní aktivitu mládeže

Trenérka

Anna-Marie Wagnerová

Anna-Marie Wagnerová je studentka oboru Všeobecné lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Třináct let se věnovala karate v trutnovském oddíle. Od roku 2014 aktivně závodila především ve sportovním zápase - kumite, ve kterém získala mnoho ocenění na republikové i mezinárodní úrovni a v roce 2015 a 2016 se stala mistryní a vícemistryní republiky. V dětství se také věnovala několik let basketbalu. Anička působí v BOGI především jako trenérka a lektorka angličtiny na příměstkých táborech a kempech. V přípravce trénuje především karate, basketbal a další míčové sporty

Znalosti a vzdělání

Studentka Všeobecného lékařství, 1. LF UK

Mistryně repubiky v karate

Hráčka basketbalu

Certifikát C1 anglický jazyk

Trenérka

Tereza Zindlová

Tereza Zindlová je studentkou tělesné výchovy a sportu na Pedagogické fakulty UJEP. Absolvovala střední pedagogickou školu v Karlových Varech. Sportu se věnuje už od mala a od roku 2007 začala závodně plavat za PK Sokolov. S nástupem na VŠ se začala věnovat extrémním překážkovým závodům. Také dělala sportovního animátora v zahraničí s programy jak pro děti tak pro dospělé. Dětem se věnuje od 1. ročníku SŠ, kde vedla i vlastní přípravku dětí.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka pedagogické školy pro předškolní a mimoškolní pedagogiku v Karlových Varech

Certifikovaný poradce na sportovní a zdravou výživu.