NAŠI TRENÉŘI

Trenér

Mgr. Patrik Zeman

Patrik Zeman, zakladatel BOGI SPORTU, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. V okruhu všech sportů se pohybuje od útlého věku a s trénováním dětí, konkrétně s karate, začal v rané dospělosti. Mnoho let se věnuje i sportovním aktivitám fitness jako cvičenec a zároveň jako trenér dospělých, a tudíž má mnoho zkušeností v oblasti didaktiky sportovního tréninku. Čtvrtým rokem vyučuje děti prvního, druhého a třetího stupně na základní škole a gymnáziu. Jeho kladný vztah k dětem ve sportovní i pedagogické sféře je samozřejmý.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenér II. třídy karate

Trenér II. třídy fitness a kulturistiky

Osobní a kondiční trenér sportovních klubů

Trenér v karatistickém oddíle (6 let)

Instruktor lyžování a snowboardingu

Trenér

Mgr. Daniel Příhoda

Daniel Příhoda, pedagog na základní škole, absolvent v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, nadále studuje speciální pedagogiku. Dlouhodobě se věnuje sportu a cvičení kalistheniky v takovém rozsahu, že na téma Kalisthenika vytvořil kvalitní tréninkový plán v rámci své diplomové práce. Můžeme tedy říct, že je odborník, co se sportu a somatologie týče. Mezi výčet jeho aktivit můžeme zařadit i výuku - trénink zdravotního cvičení, které bude především praktikovat při trénování v BOGI SPORTU.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog na ZŠ a SŠ v Žatci

Magisterský titul v oboru tělesná výchovu a sport, UJEP

Osobní a kondiční trenér 

Certifikovaný sportovní masér 

Trenér zdravotního cvičení

Trenér

Mgr. Pavel Caitaml

Pavel Caitaml, pedagog na střední škole, absolvent magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od 4 let aktivně hraje fotbal, kde prošel fotbalovými týmy, jako jsou FK Ústí nad Labem, ASK Lovosice, TJ Krupka, kde za tyto týmy hrál nejvyšší české fotbalové soutěže. Dlouhodobě se zajímá o problematiku strečinku a kloubní pohyblivosti, kde zhotovil na toto téma jak bakalářskou práci, tak diplomovou. Mimo jiné absolvoval školení první pomoci u dětí a adolescentů v roce 2019. Také se zúčastnil dvoutýdenní zahraniční stáže jako pedagog žáků. Je fotbalový trenér mládeže a dětí. Má rád všechny sporty a dobrý kolektiv s nadšenými sportovci.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog Střední školy obchodu, řemesel, služeb a Základní školy Ústí nad Labem.

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenér fotbalové mládeže a dětí

Trenér

Mgr. Dominik Čermák

Dominik Čermák, absolvent PF UJEP v Ústí nad Labem- Tělesná výchova, sport a společenské vědy. Pedagog na základní škole v Teplicích. Dlouhodobě se věnuji zdravotně orientované zdatnosti a motivaci dětí ke sportovním aktivitám. Od 5 let hraje aktivně fotbal, v mládežnických kategoriích na nejvyšší úrovni.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog základní škole v Teplicích

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Trenér

Mgr. Václav Klimt

Václav Klimt, absolvent Pedagogické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně a Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, je dlouholetým profesionálním hráčem házené lovosického týmu. Své zkušenosti v oblasti sportu využil při trénování dětí házenkářské přípravky. Kromě sportovce je Václav i pedagogem na základní škole, kde vyučuje předmět tělesná výchova na 1. i 2. stupni a vede všesportovní zájmový "kroužek" pro děti pod záštitou základní školy. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolvent oboru Tělovýchova a sport, UJEP a FTVS

Profesionální hráč házené

Trenér hazenkářské mládeže a dětí

Trenér

Bc. Jiří Chmelan

Jiří Chmelan, pedagog na základní škole v Ústí nad Labem, absolvent bakalářského studia v oboru Geografie/Tělesná výchova na Přírodovědecké fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně a nyní pokračuje v magisterském studiu v oboru Geografie/Tělesná výchova pro střední školy. Již od pěti let aktivně hraje fotbal a futsal, kde si vyzkoušel české i zahraniční soutěže. Dříve se věnoval také volejbalu, atletice či přespolním běhům. Při svém studiu se zajímá o stav zdravotně orientované zdatnosti dětí a na toto téma napsal také svou bakalářskou práci. Zkušenosti s dětmi získal nejen na základní škole, ale hlavně na letních táborech, školách v přírodě či jako trenér fotbalového týmu.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Pedagog na základní škole Neštěmická v Ústí nad Labem

Bakalářský titul v oboru Geografie/Tělesná výchova, UJEP

Trenér

Bc. Ondřej Tuček

Ondřej Tuček, pedagog na základní škole,  absolvent bakalářského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od šesti let hraje hokej, šest let působil v dorostenecké hokejové extralize. Momentálně hraje v Národním hokejbale na nejvyšší úrovni. Od 11 let hraje tenis a nyní ho i trénuje. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Bakalařský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Pedagog na Základní škole Anežky České v Ústí nad Labem

Trenér

Jan Vlasák

Jan Vlasák je studentem oboru Tělesná výchova a informatika na Přírodovědecké fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od útlého věku prošel mnoha sporty - nejdéle se věnoval karate dále lyžování, hokeji, tenisu, fotbalu a v 16 letech přešel na méně tradiční sport zde v ČR - na americký fotbal. V posledních letech se rád věnuje sportovním aktivitám, fitness, zdrvému životnímu stylu a výživě. Jan má velice kladný vztah k dětem. 

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student v oboru tělovýchova a informatika, UJEP

Trenér

Pavel Prchal

Pavel Prchal je studentem 3. ročníku v oboru Anglický jazyk a tělesná výchova. V mládí dělal bicross, karate a hlavně atletiku. V atletice byl ještě jako mladší žák vítězem olympiády dětí a mládeže na 60m překážek s rekordem olympiády. Byl 3. na MČR v dorostu na 200m překážek, dostal se do dorostenecké reprezentace a na mezistátním utkání v Budapešti skončil 4. na 300m překážek. Několikrát byl 4. a 5. na mistrovství ČR jak na vícebojích, tak v solo disciplínách jako je skok o tyči. Má trenérskou licenci na atletiku do staršího žactva. Děti trénuje již 6 let.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student vysoké školy v oboru anglický jazyk a tělesná výchova, UJEP

Trenérská licence atletika

Trenér

Ondřej Hrdlička

Ondra Hrdlička, student oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Po dobu 8 let se věnoval karate, a to i závodně. Ondra má mnoho úspěchů na republikové úrovni včetně titulu mistra repubilky karate v kumite ve své váze. Dále se v tomto sportovním odvětví věnoval i trénování dětí a mládeže.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolvent Gymnázia Lovosice

Mistr republiky v karate

Trenér

Radek Černý

Jsem student Tělesné výchovy a informatiky na UJEP. Začínal jsem u fotbalu poté jsem přešel na volejbal (od 8 let), hrál jsem až po kadety (16 let). Volejbalu se věnuji i teď, jakožto trenér přípravky/mladších žáků + rekreačně hraju beachvolejbal. V posledních letech se věnuji kalistenice a streetworkoutu ale rád si vyzkouším i nové netradiční sportovní aktivity. Zajímá mě zdravý životní styl. Sleduji okrajové dění okolo fitness. V minulých letech jsem jezdil pravidelně na tábory jako oddílový vedoucí.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Student vysoké školy v oboru informatiky a tělesná výchova, UJEP

Trenérka

Mgr. Nicol Wicherová

Nicol Wicherová, pedagožka na základní škole, absolventka magisterského studia v oboru tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Od útlého věku se věnuje atletice, ve které získala mnoho úspěchů. Při studiu vysoké školy se začala věnovat sportovnímu lezení a boxu. Nicol byla instruktorkou tabaty, fitboxu a kruhového tréninku. Má tedy zkušenosti s vedením tréninku.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Magisterský titul v oboru tělesná výchova a sport, UJEP

Pedagožka na Základní škole v Ústí nad Labem

Instruktorka fitboxu, tabaty a kruhového tréninku

Trenérka

Bc. Tereza Váňová

Tereza Váňová je studentkou oboru Tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně.  Terka se věnuje sportu od mala a dětmi pracuje od svých 18 let. často s nimi jezdí na lyžařské kurzy, školy v přírodě a dělá i českou animátorku. Jejím cílem je ukázat dětem, že sport je zábava předat jim své sportovní zkušenosti. 

Znalosti a vzdělání

Studentka UJEP

Trenérka

Bc. Tereza Dušková

Tereza Dušková je absolventkou bakalářského studia v oboru chemie a biologie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Nyní pokračuje v magisterském studiu v oboru Toxikologie. Od útlého věku prošla mnoha sporty, jako je gymnastika, florbal, sportovni tanec, volejbal, lyžování a plavání. Některým z těchto sportů se věnuje dodnes. Od 16 let jezdí jako instruktorka na letní tábory a působí jako lektorka chemie/matematiky a fyziky v centru vzdělávání pro děti-Ámosíku.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka oboru chemie a biologie na Přf UJEP

Studentka vysoké školy v oboru toxikologie, UJEP

Trenérka

Bc. Simona Semenská

Absolventka oboru Aktivit v přírodě a studentka oboru Sport a zdraví na PF UJEP.

Podstatná část dětství a dospívání patřila sportům, především aerobiku, ve kterém jsem i 6 let působila jako trenérka závodního týmu. Okrajově pak volejbalu, turistice lyžování a tanci. Studium na VŠ mě přivedlo více k přírodě a k lezení, které je do teď moji srdcovkou spolu se surfovaním.

Znalosti a vzdělání

Instruktor aerobiku

Instruktor lezení na umělé stěně

Kurz základu zdravé vyživy s přihlédnutím na sportovní aktivitu mládeže

Trenérka

Radka Vílová

Radka Vílová je studentkou v oboru Tělesná výchova a sport na Pedagogické fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně.

Od útlého věku se věnuje házené. Je to bývala hráčka týmu DHK Banik Most, která momentálně obléká dres týmu HK Spartak Ústí nad Labem.

Ve volném čase se věnuje i dalším sportovním aktivitám, jako je volejbal, lyžování, beachhandball a turistika. V posledních letech se zajímá o zdravý životní styl, výživu a fitness.

Znalosti a vzdělání

Certifikovaný výživový poradce

Instruktor fitness

Kurz sportovní masáže

Trenérka

Anna-Marie Wagnerová

Anna-Marie Wagnerová je studentka oboru Všeobecné lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Třináct let se věnovala karate v trutnovském oddíle. Od roku 2014 aktivně závodila především ve sportovním zápase - kumite, ve kterém získala mnoho ocenění na republikové i mezinárodní úrovni a v roce 2015 a 2016 se stala mistryní a vícemistryní republiky. V dětství se také věnovala několik let basketbalu. Anička působí v BOGI především jako trenérka a lektorka angličtiny na příměstkých táborech a kempech. V přípravce trénuje především karate, basketbal a další míčové sporty

Znalosti a vzdělání

Studentka Všeobecného lékařství, 1. LF UK

Mistryně repubiky v karate

Hráčka basketbalu

Certifikát C1 anglický jazyk

Trenérka

Tereza Zindlová

Tereza Zindlová je studentkou tělesné výchovy a sportu na Pedagogické fakulty UJEP. Absolvovala střední pedagogickou školu v Karlových Varech. Sportu se věnuje už od mala a od roku 2007 začala závodně plavat za PK Sokolov. S nástupem na VŠ se začala věnovat extrémním překážkovým závodům. Také dělala sportovního animátora v zahraničí s programy jak pro děti tak pro dospělé. Dětem se věnuje od 1. ročníku SŠ, kde vedla i vlastní přípravku dětí.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ

Absolventka pedagogické školy pro předškolní a mimoškolní pedagogiku v Karlových Varech

Certifikovaný poradce na sportovní a zdravou výživu.

Trenérka

Adéla Stiborová

Adéla Stiborová, studentka na Střední pedagogické škole v Litoměřicích. V dětství vyzkoušela mnoho sportů včetně tenisu, gymnastiky a tancování. Nejdéle, ale zůstala u aerobicu, kterému se aktivně věnuje již 14 let. Také působila jako trenérka zájmového kroužku gymnastiky v Litoměřicích a jako pomocný trenér aerobic clubu DDMUL. Má velice kladný vztah k dětem a jejím cílem je ukázat sport formou zábavy.

ZNALOSTI A VZDĚLÁNÍ